• İzmir Stor Perde Yıkama

    izmiren iyi firmalarından biri olan Stor ve Zebra Perde yıkama firmamız profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet etmekten gurur duyar

  • İZMİR  STOR VE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ

    İZMİR PERDE Temizlikte Hijyen

    Perde yıkama ve perde temizliğinde %100 hijyen garantisi

Stor Perde Yıkama

Stor perde temizleme, Profesyonel Ekib ve ekibmanlarımız ile perde yıkama Marka Firma

Zebra Perde Yıkama

izmir zebra perde yıkama yılların tecrübesi ile zebra perdelerinizi özenle arındırır.

Perde Yıkama Fabrikası

İzmir perde yıkama yeri profesyonel ekibimiz ile sizlere en uygun perde yıkama fiyatları sunmaktadır

 
  

İzmir Stor Perde Yıkama

izmir stor perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız stor perde yıkama hizmetinin yanı sıra zebra perde yıkama, koltuk yıkama ve diğer perde yıkama hizmeti de sunmaktadır.İZMİR Stor perde yıkama alanı gün geçtikçe genişleyen bir hizmet alanına dönüşmektedir.Bu durumdan kendine pay çıkaran firmamız son teknolojik stor perde yıkama makinalarıyla hizmet vermeye başlamıştır.izmir stor perde yıkama fiyatları ile uygun çözümler sunan firmamız stor perdelerinizi ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yıkayıp temizledikten sonra tekrar evinize veya işyerinize perdelerinizi sorunsuz bir şekilde takmaktadır. izmir stor perde yıkama firmaları içerisinde teknolejiyi yakından takip eden firmamız size bir telefon kadar yakındır. Stor perdelerinizi güvenilir ellere ve hijyenik ortamda yıkatmak için izmir stor perde yıkama firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürürü sizlere borç bilmektedir.

Stor Perde Çeşitleri

Stor perdeler fantazi çeşitleriyle de ayrıca gruplara ayrılır. Stor perdelerin ev ortamlarına uyarlanmasında bir takım el işi uygulamaları eşliğinde stor perde eteğinde bazı işlemeler yapılarak stor perdeye farklı güzellikler katmıştır. Bunlar, etek oymalı sutaşı uygulaması yani stor perde eteğinde farklı kesim şekilleri uygulaması, rustik sistemi, stor perde eteğine ahşap veya metal bir rustik çubuğun geçirilerek uygulanması, ayrıca el işi göznuru bir uygulama olan beyaz el işi uygulaması, yaklaşı 40 farklı motifle, tamamı geleneksel Türk motifleri olan stor perdelerin eteğinde başka bir hayat bulmuş ve kullanıldığı mekanlara daha farklı güzellik katmıştır. Stor perdeler eteklerinde el örgüsü dantel, saçak, ponpon, boncuk ve taş uygulamaları ev ortamlarında kullanılmasına çok fazla imkan sağlamıştır.

 

İZMİR ZEBRA PERDE YIKAMA

izmir zebra perde temizliği ultrasonic temizlik parkurumuzda yıkanır. Perdelerinizin üzerindeki leke ve kirler hassas yıkama yapan makinalarımızda temizlenir. Zebra perde yıkamada kullanılan şampuanlarımız perdelerinizin mekanizmalarına zarar vermez hijyen kurallarına uygun yıkanır.

Çok kaliteli perdelerinizi sıradan kuru temizleme firmalarına emanet ediyorsanız yanılıyorsunuz. Firmamızın tesislerinde yalnızca perde temizliği için kullanılan son teknoloji kullanılan perde temizleme makineleri kullanılmaktadır. Özellikle stor perde ve jaluzi perde İçin ultrasonic temizleme yapılmakta olup perdeleriniz ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşmaktadır. Kadife perdeler is en hassa şekilde kuru temizleme yapılmaktadır.
Ayrıca temizlik sırasında perdenize gereken bakım ve tamir yapılmaktadır. Servisi bir deneyin çok memnun kalacaksınız. Geliyoruz söküyoruz yıkıyoruz ve takıyoruz.


 

İzmir En İyi Perde Yıkama Şirketi

İzmir stor Perde Yıkama izmir stor perde yıkama ekonomik ve hijyen kurallarına uygun en iyi firma. Fiyat ve Paketlerimiz için Lütfen iletişime geçin

   Müşteri temsilcimiz Sorularınızı sizde soru işareti bırakmadan en iyi şekilde cevaplayacaktır

İZMİR PERDE TEMİZLİK-İZMİR  STOR PERDE TEMİZLİĞİ YILLARIN TECRÜBESİ ,.EK İŞİMİZ DEĞİL TEK GERÇEK İŞİMİZDİR.